Život v dnešní Praze má řadu zajímavých výhod

Přemýšleli jste už nad tím, kde se usadíte? Zvažovali jste budoucnost a víte, která města a destinace postupují do pomyslného užšího finále? Je zřejmé, že Praha bude jedním z hlavních kandidátů, pokud nechcete jít zkusit štěstí někam za hranice naší země. Najdete zde totiž zázemí pro klidný rodinný život, ale také řadu pracovních nabídek.

Občanská vybavenost je na úrovni, které nemůže konkurovat žádné jiné české město. Výběr zábavy na sobotní odpoledne je také velmi pestrý. Vychutnejte si proto vše, co vám naše metropole nabízí. S komfortním zázemím to ale půjde lépe, že?

Široká nabídka nových bytů je připravena

Chcete garsonku nebo naopak preferujete variantu 3+kk, protože už čekáte přírůstek do rodiny? K dispozici je také velmi komfortní čtyřpokojová varianta, která jistě potěší početnější rodinný kolektiv. Nové byty Praha 3 mají atraktivní nabídku nejen pro mladé bezdětné páry, ale i ty, jejichž rodinný život právě začíná. Výběr samozřejmě není radno uspěchat, jde o investici, která se nakonec může počítat i na desetiletí. Byt totiž mohou jednoho dne – jako tzv. startovací – využít i vaše děti.

Přečtěte si také:  Moderní koberce patří do současných domácností

Bydlení plně v duchu dnešních standardů

Předzahrádka, lodžie nebo balkon, co z toho si přejete? Projekt Byty u parku počítá s mnoha různými variantami, připraveno je například i garážové stání pro ještě větší komfort budoucích majitelů. Velmi prostorné a komfortní bydlení, útulné zázemí pro víkendové lenošení nebo všední chvilky odpočinku po práci. A proč nezajít na procházku do parku? Parukářka, Židovské pece nebo Malešický park, vše v docházkové vzdálenosti. V okolí bytu je i několik zastávek autobusu, markety, školy a místa, kde si můžete zasportovat. Pro každodenní život tak nebude chybět nic důležitého, pokud jde o občanskou vybavenost, je Praha rozhodně českým premiantem!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *