Fitness Food Dessert Diet  - Skica911 / Pixabay

Zaručená redukční dieta pro rychlé zhubnutí

Existují diety, které slibují rychlé zhubnutí a účinné snížení váhy. Jak ale poznat která redukční dieta je pravá pro rychlé zhubnutí? Je lepší dieta, která se spoléhá na dělenou stravu, nebo je nejlepší redukční dieta modelek, nebo je lepší vsadit na fitness dieta? Jak tedy poznat která redukční dieta je ta správná?

Redukční dieta  –  chci zhubnout nejrychleji

Abyste poznala která redukční dieta je pro vás ta nejlepší, pokud potřebujete rychle zhubnout, pokuste si odpovědět na následující otázky. Pokud vaše redukční dieta splňuje následující kritéria, měla by pro vás být ta pravá.

Správná redukční dieta = naučí mě tato jídla jíst správně?

Jakákoliv dieta nebo dietní plán na zhubnutí, který vás současně nenaučí správnému stravování je špatná a nevyřeší vaše problémy s váhou z dlouhodobého pohledu.
Příklad: nesprávná redukční dieta
Můžete vyzkoušet, jak funguje dieta modelek, která je založená na konzumaci vybraných druhů ovoce. Ale sami poznáte, že podobná dieta modelek se hodí jen na krátkodobé držení a snížení váhy. Určitě nejde tuto dietu držet dlouhodobě. A hádejte, co se stane po skončení držení diety modelek?
Správná redukční dieta tedy musí dávat smysl i z dlouhodobého pohledu. Mělo by se tedy jedna o dietu, která zlepší vaše stravovací návyky a umožní vám zhubnout dlouhodobě.

Přečtěte si také:  Panickou poruchu je nutné začít léčit co nejdříve

Správná redukční dieta = mohu tuto dietu držet dlouhodobě?

Jakákoliv dieta a jídelníček na zhubnutí, který nabízí jen krátkodobé řešení a rychlé zhubnutí, protože obsahuje jen jeden typ potraviny nebo je založena na velmi nízkém příjmu kalorií je špatná pro dosažení dlouhodobého zhubnutí. Pokud tedy chcete zhubnout a svoji váhu si pak i udržet, tak zapomeňte na nejrůznější diety modelek, postní diety,

Správná redukční dieta = zahrnuje tato dieta i rozumný přístup ke cvičení

Správná redukční dieta nebo spíše správný redukční program na zhubnutí by měl zahrnovat nejenom rady a doporučení ohledně jídelníčku na zhubnutí, ale i rady jak přistupovat ke cvičení. Samotná změna jídelníčku není samospasitelná. Pokud není redukční dieta doplněna o přiměřenou dávku cvičení, pak taková dieta nemusí zaručit rychlé zhubnutí.

Fitness Exercise Sport Training - MikeWildadventure / Pixabay
MikeWildadventure / Pixabay

7 comments

  1. Reduxil i Lipoxal se dá sehnat v lékárně. Ani jeden přípravek nefunguje. Je to dost psychický, jakmile si koupíte přípravek okamžitě omezíte i stravu a někdo začne i cvičit. Tímto stylem bysme ale zhubli i kdyby jsme neměli žádný přípravek. Přípravky na hubnutí prostě nefungují. Zkuste se poradit s nějakým lékařem který vám předepíše Meridii, xenikal ….. Musím ale říct že ani tyto přípravky nefungují u všech lidí. Já třeba Xenikal měla a přesně jsem dodržovala co bylo v návodu a nezhubla jsem ani kilo.
    Je to jen o pohybu a stravování.

  2. dobry den,já už 7měsíc beru adipex a ještě se žívým profesí kuchařka v restauraci a zhubla jsem 45kg,ano je to i o psychice pavla

  3. jediná zraučená redukční dieta jsou prášky. Já te´d beru Lipoxal a nemám si na co stěžovat. je to hodně přírodní lék, nemám s ním žádné negativní zhušenosti a fakt mi pomáhá zhubnout

  4. U mě je to úplně to stejné jako předchozí příspěvek. Koupila jsem si Lipoxal. Nepomohl mi vůbec, navíc se mi po jeho užívání zhoršila pleť.Takže nedoporučuju. Piju 3x denně syrovátku, ta mi dělá dobře – zlepšilo se mi zažívání a večer mě nehoní mlsná. Někdy mi stačí hrníček teplé syrovátky místo večeře. 500 g syrovátky stojí 30 Kč, doporučuji více než Lipoxal za cca 500 Kč.

  5. Tak to já mám přesně opačnou zkušenost. Po vyzkoušení – Lipoxalu, Bioaktivní C.L.A. 1000, Carnidixu , Adipexu, 309, Viaredinu, Chrom diet, Chytosanu, Vitaslimu, Xenikalu už žádné prášky kupovat nebudu. Jsou to jen vyhozené peníze a opravdu zbytečně. Všechny reklamy lákají a o to víc když ste zoufalí a už nemůžele zhubnout. Pokaždé jsem si řekla že už si nic nekoupím a nakonec to zkončilo stejně. Nakoupila jsem si prášky které VŮBEC NEPOMÁHAJÍ.

  6. já jsem si koupila i s kolegyní lipoxal a ani jedné nám nepomohl.Chodily jsme na cvičit minimálně 2x do týdnně a omezily jsme jidlo, ale nic! Jen nám přišlo obou nže se nám zvýšila chuť na sladké, ty práčky se nijak neprojevily 🙁

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *