Forklift Warehouse Machine Worker  - pashminu / Pixabay

Pronájem vysokozdvižného vozíku – ušetřete nemalé finance i vy

Potřebujete-li ve své firmě na práci vysokozdvižný vozík, dobře zvažte, vyplatí-li se vám investice do vlastního nebo by pro vás bylo výhodnější si jej pronajímat.

Stále k dispozici a bez závad

Pronájem vysokozdvižného vozíku zprostředkovává u nás již několik firem, které pak zároveň zajišťují jeho servis, což je jednoznačně první z výhod tohoto řešení – vždy můžete mít přístup k technice bez závad, za jejíž bezproblémový chod a perfektní technický stav ručí firma, která vám ji zapůjčila.

Podstatné také je zvážit, zda by se vám nemalá investice do vlastního vysokozdvižného vozíku vůbec vyplatila, nepotřebujete-li jej každodenně. Pronájem vysokozdvižného vozíku může rovněž vyřešit sezónně zvýšené či snížené potřeby vaší firmy, kdy budete mít stále jen tolik vozíků, kolik jich v daném období skutečně potřebujete, žádný nebude stát bez užitku.

Variabilita a nízké náklady

Pronájem vysokozdvižného vozíku také znamená, že nejste trvale odkázáni na vozík daných technických parametrů či stejné značky, můžete pružně reagovat na okamžité potřeby a změny na trhu i ve firmě. Dnes dieselový, zítra elektrický, v pondělí vozík do terénu, ve středu do vnitřních prostor. Nezanedbatelný není ani jistě ani fakt, že cenu za pronájem vysokozdvižného vozíku lze připsat do nákladů, které si odepíšete z daní.

Přečtěte si také:  Za profesionální odhad cen nemovitostí a pozemku už platit nemusíte

Pronájem vysokozdvižného vozíku

Je však služba i pro ty, kteří se původně rozhodli pro koupi vlastního – vozíky lze zapůjčit na různě dlouhou dobu, v podstatě od pouhých třiceti dnů až po pronájmy vysloveně dlouhodobé – na rok a déle, můžete tedy tímto způsobem kompenzovat nedostatek či výpadky vlastní techniky.

Pronájem vysokozdvižného vozíku se tedy jeví jako vhodné řešení za nízké náklady, které nezatíží váš kapitál. Všechny firmy, které se těmito pronájmy zabývají, poskytují rovněž poradenskou službu a jistě tam rádi poradí i vám, který vysokozdvižný vozík je pro vás ten nejvhodnější.

Machine Forklift Logistics  - emkanicepic / Pixabay
Pronájem vysokozdvižného vozíku může rovněž vyřešit sezónně zvýšené či snížené potřeby vaší firmy