Photoshop Coin Fantasy Gold Coins  - DAntony / Pixabay

Originální dárek pro novomanžele? Přece něco, co vystihne jejich osobnost

Aktuální opatření svatbám právě příliš nepřejí. Ale nedovolte, aby koronavirová pandemie zkazila snoubencům jejich nejkrásnější den a potěšte je originální dárkem, na který budou dlouho a s láskou vzpomínat.

Zapomeňte na praktické věci do domácnosti nebo nejrůznější žertovné předměty. Máme pro vás nápad na něco mnohem praktičtějšího, a přitom luxusnějšího. Pamětní medailon z drahého kovu s vyraženým jménem – a to samozřejmě pro každého z novomanželů.

Vyberte si přesně takový medailon, který se obdarovaným zalíbí nejvíce

A právě takovou kolekci vám aktuálně nabízí Pražská mincovna. Jde o projekt, jenž se připravoval osm měsíců. Během této doby bylo použito 750 kilogramů kvalitní švédské oceli pro výrobu skutečně nádherně vyvedených razidel. Všechny medailony jsou totiž dostupné nejenom ve dvou velikostech, ale také ve dvou různých grafických podobách. Jméno, jež na sobě nesou, si tak můžete dopřát jak v klasické „střídmější“ variantě, tak i v trochu divokém „moderním“ provedení. Snadno se tak obdarovaným trefíte do vkusu.

A z jakého kovu si tento unikátní dárek novomanželům můžete dopřát? K mání je zlato i stříbro.  koneckonců, Pražská mincovna je v tomto ohledu expertem, zlaté mince nebo investiční slitky jsou u ní k dostání už řadu let

Přečtěte si také:  Potřebuji peníze ihned a nevím kam se obrátit

Když se chcete dozvědět něco navíc

Jděte na stránky Zlate-mince.cz a příslušné svátky pro jména novomanželů si prohlédněte. Jakmile se dostatečně pokocháte možnostmi grafického provedení pamětních medailonů, zapátrejte i po zajímavostech, které jsou tu k mání. Dozvíte se třeba něco o etymologickém původu konkrétního jména,
o jeho použití v různých jazycích, seznámíte se s jeho zdrobnělinami a opomenuti nejsou ani slavní nositelé – a to jak čeští, tak zahraniční.

Pro svůj nákup navíc nemusíte nikam chodit. Jednoduše si zvolený medailon objednejte na několik kliknutí a počkejte, až vám dorazí domů. Ale nebojte se, odeslání je opravdu rychlé, takže svůj dárek pro novomanžele budete mít doma určitě včas.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *