Okamžité půjčky a peníze v hotovosti

Okamžité půjčky a peníze v hotovosti
Okamžité půjčky a peníze v hotovosti

Chybí vám peníze před výplatou, nebo vás postihla nějaká nečekaná pohroma a vaše peněžní rezervy jsou na nule? Řešením mohou být právě okamžité půjčky a peníze v hotovosti. Ty nabízí celá řada nebankovních společností. Často slibují okamžité půjčky a peníze hned. Jaké jsou jejich nabídky?

Okamžité půjčky v hotovosti

Okamžité půjčky v hotovosti nabízí třeba takový Provident, což je jedna z největších nebankovních společností. Mají po celé ČR svoje obchodní zástupce, kteří přijdou až za vámi do domu a na místě vám mohou vyplatit peníze v hotovosti. Provident ale nabízí poměrně drahé okamžité půjčky. Většinou půjčuje jen na krátkou dobu a vyžaduje pravidelné týdenní splátky.

Okamžité půjčky v hotovosti bez zástavy?

Půjčky, které poskytují nebankovní společnosti, většinou musí být nějakým způsobem zaručeny. Když už vám poskytnou okamžité půjčky bez příjmu, tak po vás budou chtít nějaké zaručení formou zástavy nemovitosti nebo jiného majetku. Na tomto principu fungují i všechny zastavárny, která najdete snad v každém větším městě. Ty poskytují okamžité půjčky v hotovosti a jen pokud jim dáte něco do zástavy.
Jiné okamžité půjčky bez zástavy nabízejí různé nebankovní společnosti, ale ty zase většinou budou chtít nějaké doložení příjmů. Často jim ale stačí i to že můžete prokázat sociální dávky nebo jiné pravidelné příjmy.

Přečtěte si také:  Kde hledat půjčky v Praze?

Okamžité půjčky peníze hned

V ČR se ale dá najít i několik nabídek, kde vám půjčí peníze i bez doložení příjmu nebo bez jakékoliv zástavy. Takové okamžité půjčky bez registru nebo bez příjmu nabízí třeba Ferratum. Tady vám ale napoprvé půjčí maximálně 1000 Kč. Peníze vám sice dají téměř jen na „dobré slovo“, ale tisíc korun většinou ničí finanční problémy nevyřeší. A za tyto půjčky navíc zaplatíte poměrně hodně na úrocích.
Pokud máte nějakou vlastní zkušenost se získání okamžité půjčky v hotovosti, která je poctivá a seriózní, tak se o ni podělte do diskuze pod článkem.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *