Hypotéka od GE Money Bank

Hypotéka od GE Money Bank
Hypotéka od GE Money Bank

Uvažujete o zažádání o hypoteční úvěr, abyste si mohli dopřát vytouženou novou nemovitost, nebo se chcete pustit do nákladné rekonstrukce? Hypotečních úvěrů je k dispozici na našem finančním trhu skutečně požehnaně, spíš je uměním si vybrat ten opravdu výhodný a užitečný pro vaše nároky.
Společnost GE byla založena již před více jak sto lety a stále má dostatečně pevné pozice na finančním trhu. Získání hypoték se postupem u této společnosti stále zjednodušuje. Velmi důležitou zajímavostí je například zajímavá úroková sazba, která je dostatečně nízká. Hypotéka od GE Money Bank má pro vás v nabídce kromě obvyklé hypotéky i možnost hypotečního úvěru s variabilní úrokovou sazbou, což je dost výhodné. K plusům variabilní hypotéky patří nejenom jedna z nejnižších úrokových sazeb, ale také značná flexibilita v případě předčasného splacení. Mimořádné splátky se povolují během celého období zdarma, bez sankcí. Tento druh hypotéky je dostupný od tří set tisíc korun a v maximu do osmdesáti procent ceny nemovitosti. Splácet budete pět až 25 let.
Zdarma vám budou emailem nebo SMS zprávou zasílány změny týkající se splátek a budete také upozorňováni na málo finančních prostředků na vašem běžném účtu. Pevnou části sazby si můžete zafixovat na celou dobu splácení. Můžete změnit dokonce i dosavadní fixní hypotéku na tu s variabilní sazbou.
GE Money Bank Hypotéka se poskytuje fyzickým osobám ve věku od osmnácti let. Hypotéka určená na bydlení se skládá z variabilní a pevné úrokové sazby, přičemž variabilní se mění podle situace na peněžním trhu. Požadavkem k získání hypotéky je zřízení bankovního účtu. Neplatíte žádné poplatky za rezervaci zdrojů ani za nedočerpání úvěru.