Proč vyrazit na zimní dovolenou na lyžích ve Francii?

Proč vyrazit na zimní dovolenou na lyžích ve Francii?
Proč vyrazit na zimní dovolenou na lyžích ve Francii?

Máte plné zuby každodenní nudy v práci nebo ve škole? Pak to nejlepší co v průběhu zimy můžete udělat je vyrazit na týden na zimní dovolenou na horách. A pokud máte rádi lyžování nebo snowboard, pak ideální volbou pro zimní dovolenou je týden na horách ve Francii.

Lyžování ve Francii – nejlepší zimní dovolená?

Výhoda lyžování ve Francii je především v délce zdejších sjezdovek a ve velikosti zimních areálů. Při dovolené na lyžích ve Francii tak můžete zažít neuvěřitelně velkou porci toho nejlepšího lyžování. A je celkem jedno jestli preferujete lyže nebo snowboard, jestli dáváte přednost uhlazené sjezdovce nebo jízdě ve volném terénu. Většina zimních areálu ve Francii, se s tím co najdete v nejenom v Čechách, ale dost často i v Rakousku či Itálii, nedá vůbec srovnávat. Lyžování ve Francii je prostě o kousek dál.

Francie a dovolená – lyže, víno a nádherná příroda

Jak vypadá můj typický den na zimní dovolené na lyžích ve Francii? Ráno se člověk vzbudí, a první co vidí z okna, jsou nádherné vrcholky alpských velikánů obalené sněhem. Celý den se pak můžete prohánět na sjezdovkách, střídat jednu za druhou nebo vyrazit někam do voleného terénu. Pokud máte štěstí a vyjde vám slunečné počasí tak se i krásně opálíte. Večer, po skončení lyžování pak není nic lepšího než zajít do nějaké místní hospůdky, nebo jen do obchodu nakoupit nějaké pečivo a místní víno a zbytek večera pak strávit relaxací na pokoji s partou kamarádů.
Zimní dovolená na lyžích ve Francii je především skvělá relaxace. Do Čech se možná budete vracet pekelně unavení a s bolavým tělem, ale ta pohoda, kterou si s sebou přivezete, vám určitě vydrží ještě pár týdnů, až budete zase tvrdnout v práci nebo ve škole.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *