Salad Cherry Tomato Tomato Tomatoes  - McDrok_the_RhythmDoc / Pixabay

Zbavte se přebytečných kil snadno a rychle

I když jsou Vánoce nejkrásnějšími svátky v roce, po jejich skončení na ně většina s nás s láskou nevzpomíná. Naše pocity jsou ještě umocněny tím, pokud se odhodláme vstoupit na domácí váhu. Nadbytečná kila se projevila nejen na jejím displeji, ale především na naší postavě. A pokud nás bezprostředně po Vánocích čeká štace po nejrůznějších plesech, jistě se snažíme přebytečná kila nějakým způsobem řešit. Nesmyslné diety jsou tou nejhorší volbou. Jak tedy na to, abychom byli po Vánocích opět štíhlí a fit?

Fitness Praha s jedinečnou rodinnou atmosférou

Odpovědí je Fitness Praha sídlící na adrese Kovanecká 2405/27, Praha 9. Na ploše čítající téměř 400 m2 se rozprostírají ty nejmodernější posilovací stroje značky Hammer Strength a Life fitness. Naše fitness centrum je rozděleno na několik zón, které jsou zaměřeny na určité partie. V případě pěkného počasí, pořádáme venkovní tréninky a pravidelný funkční kruhový trénink uvnitř fitness centra. Takový trénink je zaměřen na efektivní posilování celého těla s důrazem na maximální komfort a pohodlí účastníků.

Potěšíme jak nováčky, tak i pokročilé

Jste ve fitness světě nováčkem? Žádný problém, seznámíme vás s jednotlivými stroji, ukážeme, co umí a navrhneme ten nejefektivnější posilovací plán právě pro váš typ postavy a cíl, s jakým jste za námi přišli. Díky pečlivě stanovenému osobnímu plánu se můžete zbavit nevzhledných faldíků nebo konečně dosáhnout postavy snů. Speciálně pro něžná pohlaví jsme připravili fitness trénink pro ženy, na kterém si užijete spoustu zábavy. Součástí fitness areálu je kavárna, prodejna s nejrůznějšími doplňky stravy, masáže, kosmetický salon i sauna a solárium. Navštivte naše fitness Praha ještě dnes, nechte zde pár kapek potu a odneste si skvělou náladu a dobrý pocit. O vaše pohodlí se budou starat profesionální sportovci a trenéři!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *