Bankomaty v ČR

v ČR provozují banky více už 3741 bankomatů
v ČR provozují banky více už 3741 bankomatů

Věděli jste, že v ČR provozují banky více už 3741 bankomatů? Je pravda, že s bankomatem se už dnes potkáváme skoro na každém rohu, ale i tak je to poměrně úctyhodné číslo. Někdy ale, když zrovna potřebujete vybrat peníze v hotovosti, může být problém rychle najít ten správný bankomat. S tím by vám nyní měla pomoci nová webová stránka bankomaty v ČR, kde najdete kompletní databázi všech bankomatů v ČR, které jsou zobrazeny přehledně na mapě.
Můžete si tak sami vybrat lokalitu která vás zajímá. Najdete zde bankomaty Praha nebo bankomaty Ostrava nebo i bankomaty ve všech městech v celé ČR. Aktuálně je v naší databázi celkem 3741 záznamů. Naše databáze bankomatů je pravidelně aktualizována a doplňována. Máte tak jistotu že u nás vždy najdete aktuální a správné informace.
Možná si říkáte, k čemu je dobré znát polohu bankomatů? Stačí jen vyrazit na ulici, rozhlédnout se a určitě velmi brzy natrefíte na nějaký bankomat. To ale platí asi jen v Praze, v Brně nebo v Ostravě. V menších městech s hledáním bankomatu může být problém.
Místní lidé většinou velmi dobře vědí, kde najdou nejbližší „stroj na peníze“, ale pokud jste turista, nebo pokud jen projíždíte, tak s tím můžete mít problém. Možná to znáte. Vyrazíte někam na nákup a v obchodě vám oznámí, že kvůli poruše na síti bohužel momentálně neberou kreditní karty a jediné co přijímají je hotovost. A právě v takovou chvíli se vám může hodit informace, kde najít nejbližší bankomat.
Budeme rádi, pokud se přijdete podívat na náš web www.bankomaty-mapa.cz, a pokud vám informace na našem webu budou užitečné. Pokud byste narazili na nějakou chybku nebo nepřesnost v umístění bankomatu, tak nám určitě dejte vědět.