Půjčka hned, půjčka 20000

pucjky-a-uvery-ihned-12Hodila by se vám rychlá a spolehlivá půjčka 20000 korun v hotovosti a na ruku? Dostali jste do situace, kdy nutně potřebujete nějaké peníze navíc a nevíte kde hledat spolehlivou a bezpečnou půjčku, u které vás nezruinuje výše úroků? Nebo snad a patříte mezi ty, kterým už banka nechce půjčit peníze z důvodu vysoké zadluženosti nebo dokonce proto, že máte nějaké nesplacené půjčky, úvěry či jiné pohledávky?
Pro všechny kdo mají podobné problémy, hledají rychlou a spolehlivou půjčku 20000 korun nebo potřebují, aby to byla půjčka bez registru a poplatku předem nabízíme několik základní informací, jak postupovat při hledání právě takové půjčky.
I když se dostanete do situace, kdy již máte nějaké jiné dluhy a závazky, máte nízký příjem nebo dokonce negativní záznam v registru, existuje hned několik možností jak si půjčit peníze za rozumných a poctivých podmínek. Půjčka hned i pro nezaměstnané nebo pro ty kdo si nemohou půjčit jinde je dnes nabízena celou řadou především nebankovních institucí a firem. S podobnou nabídkou asi jako první přišla společnost Provident, která v ČR začala poskytovat krátkodobé hotovostí půjčky i těm, kteří by peníze od banky nezískali. Není to ale jediná taková nabídka.
Další půjčky s podobnými parametry nabízí firmy Ferratum nebo třeba Smart půjčka. U těchto finanční institucí ale musíte počítat s tím, že úroky, které zaplatíte za půjčení peněz, budou poměrně vysoké. Například i u firmy Ferratum se za půjčku 5000 korun zaplatí celkem 1250 korun za poplatky a úroky. A to je maximální doba půjčky jen tři týdny. To Provident pak vychází o něco lépe, ale také to není žádná velká sláva.
Kromě těchto velkých hráčů na českém nebankovním trhu ale existuje i celá řada menších firem. Některé z nich nabízí půjčky prostřednictvím internetu, jinaké pak provozují svoje pobočky v jednotlivých větších městech v ČR. Srovnávat jednotlivé firmy a jejich nabídky by zabralo poměrně hodně místa. Obecně je ale možné říci, že téměř vždy jsou úroky a poplatky minimálně o něco málo vyšší než při úvěru od banky. To je ale nutná daň za to, že půjčují svoje peníze i lidem bez příjmu neb těm kdo mají záznam v registru.