Dámské sportovní oblečení: Punc originality – answear.cz

Vybrat pohodlné trička není tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Při výběru se především zajímáme o materiál, střih a poté o design a cenu. Stále se preferuje bavlna, ale je třeba si uvědomit, že bavlněné nitky díky své velké objemové kapacitě zadrží v sobě veškerou vlhkost. Máte na sobě mokré tričko, což není zrovna příjemné.
Jaké materiály tedy zvolit? Každopádně syntetické jako je polypropylen, polyester nebo polyamid. Obsahují jemná vlákna, s těmito vlastnostmi –  lehkost, prodyšnost, nemačkavost a hlavně nedrží vlhkost. A pokud jste si oblíbili jógu, zajisté jsou v popředí vašeho zájmu i legíny. Pohodlný kousek, který nádherně přilne k tělu a dovolí vám jakýkoliv pohyb.
Sportovní oblečení – padnoucí střihy
Funkční sportovní oblečení vybíráme podle stejných kriterií jako trička – vhodný materiál, padnoucí střih, trendy design. Pokud máte zájem o komfortní běžecké oblečení, dejte přednost materiálům, kde se přidávají elastomery (elastan, lycra či spandex), jež ručí za elasticitu.  Při oblékání dbejte na to, aby svrchní vrstvy byly vyrobeny z funkčního materiálu, který dokáže odvádět pot od těla ven. Neopomínejte ani na reflexní prvky. V dnešní době nám trh nabízí nekonečné množství funkčního sportovního oblečení, stačí se podívat na internetové stránky eshopu answear.cz a virtuální košíček je hned plný.
Sháníte boty na sport? Nike je dobrá volba
Historie společnosti Nike sahá až do roku 1964, kdy společnost založil americký atletický trenér Bill Bowerman a Philip Knight, a už v roce 1980 se Nike těšila z 50% podílu na trhu se sportovní obuví ve Spojených státech.  Boty Nike se vyznačují jednoduchým, minimalistickým vzhledem a textilní vložka po celé délce boty zajišťuje tlumení při došlapu.  Nike technologie zahrnuje kolem dvacítky různých materiálů s vlastnostmi, které podporují tepelnou regulaci, odvádějí vlhkost z těla, snižují lepení oděvů na tělo, poskytují optimální rovnováhu mezi prodyšností a ochranou před mírným větrem a vodou atd.

Přečtěte si také:  Za profesionální odhad cen nemovitostí a pozemku už platit nemusíte