Vybíráme moderní nábytek z masivu

Moderní nábytek je prostě moderní nábytek. Působí pěkným moderním dojmem, libí se každému a navíc jej nabízíme za příjemné ceny. Moderní nábytek je zde prostě pro každého a ani Vy nejste vyjímkou. V dnešním článku se konkrétně podíváme na to, že i nábytek z masivu může být moderní.
Nebojte se vykročit jiným směrem a pořiďte si do vašich domovů nábytek z masivu. Nabízíme vám nábytek do všech místností, kuchyně, jídelny, obývacího pokoje či ložnice. Nábytek je vyroben z kvalitního borovicového masivu. Výrobky jsou pak opatřeny bezbarvým lakem, který chrání před povrchovým poškozením. Mnozí z vás možná neví, že světle žlutý nádech, který má nábytek vyrobený z borovice během let přejde do tmavě žluté. Tím se barevnost masivu ustálí a vy se pak už jen kocháte a těšíte kvalitním vybavením vaší domácnosti.

Nábytek z masivu nabízíme v mnoha variantách

Komody šuplíkové, komody s dvířky či kombinované, vše dle vašich potřeb. Zajímavým kusem nábytku jsou knihovny. Knihovny zakoupíte v různých výškových kategoriích, se šuplíky, s prosklenými dvířky či bez prosklení. Knihovny jsou vhodné jak do obývacích místností, tak i dětských pokojů.
Důležitou roli určitě hrají skříně (skříně šatní, skříně policové apod.) a skříňky. Především u skříní si můžete vybrat vnitřní uspořádání. Zda budete chtít skříň se šatní tyčí, nebo skříň rozdělenou. Na jedné straně šatní tyč pro věšení oblečení a druhá polovina s policemi pro snadné ukládání a přehled oděvů. Ve spodní části skříně vás mile překvapí šuplíky s velkým úložným prostorem. Skříně si vyberete z mnoha velikostí a typů. Díky skvělému a promyšlenému designu se skříně hodí takřka do jakékoliv místnosti.
Z masivu vyrábíme psací stoly, včetně rohových s příslušnými policemi pro umístění PC. Tuto variantu ocení hlavně příznivci počítačů a pohodlného sezení. TV stolky budou dělat ozdobu televizím a do polic pod televizi můžete umístit další příslušenství.
Nesmíme zapomenout na botníky do předsíně. Botníky z masivu mají výklopný system (tzv. výklopné botníky), tudíž vaše boty budou dobře uschovány. Jako u předešlých výrobků i u botníků si zcela jistě vyberete z mnoha variant rozměrů a způsobů provedení.
Jestliže máte příjemné posezení v obývacím pokoji, doplní ho originální konferenční stolek pro servírování občerstvení. Pokud již konferenční stolek máte, neváhejte si pořídit barový stůl na kolečkách s více možnostmi užívání.
Kuchyňský kout či jídelnu vybavíte našimi kvalitními rohovými lavicemi nebo jídelními stoly s kulatou, oválnou či obdelníkovou deskou. Jak si kdo bude přát.
Jídelnu určitě ozvláštní kus praktického a ne již tak často používaného nábytku – kredenc. Znovu se dostává do popředí a lidé ocení půvab kredence. Kredenc vyrobený z masivu nabízíme v mnoha provedeních. Horní skříňky jsou členěny a opatřeny sklem, zatím co dolní skříňky jsou bez skla a korunují je praktické šuplíky pro ukládání příborů apod.
Příjemnou záležitostí nejen pro děti, ale i dospělé jsou postele z masivu, postýlky či kolébky, poschoďové postele pro sourozence anebo dvoulůžkové postele pro rodiče. Pokud potřebujete postel s ůložným prostorem, jinou šířkou, určitě ji v našem internetovém obchodě zcela jistě naleznete.

Unsplash / Pixabay