Pestrá nabídka půjček bez poplatků – okamžité řešení finanční krize

ID-10053938Nelibé informace o zdražování základních potravin, pohonných hmot, cen energií i služeb vede spoustu rodin k životu od výplaty, k výplatě. Pokud i vy řešíte podobnou situaci a nevíte si rady s tím, jak zaplatit školní družinu, nájem nebo nečekané výdaje (například na zdravotní péče), jistě přemýšlíte o půjčce.
Žádost o půjčku si však dobře rozmyslete a nesahejte po první nabídce, která se ve vašem okolí objeví. Zaskočeni byste mohli být poměrně vysokými poplatky, které si určují některé instituce za pouhé zprostředkování nebo vedení půjčky. My vám doporučíme půjčky bez poplatků, které rozhodně nevyždímají vás ani vaši peněženku.

Jak se vyhnout lichvářům?

Narazili jste na poměrně zajímavou půjčku, kde po vás však požadují úhradu poplatků předem? Od takových půjček i samotných institucí ruce pryč! Solidní bankovní i nebankovní ústavy nikdy zaplacení poplatku předem nevyžadují. Setkat se můžete s poplatek za zprostředkování půjčky, na který narazíte také u bankovních institucí, takový poplatek však činí několik desítek nebo stovek korun.
Pokud se rozhodnete využít „zaručeně výhodné“ půjčky a zaplatíte určitý obnos předem, své peníze, stejně jako zaplacenou „zálohu“ už taky nemusíte třeba nikdy vidět. Proto je potřeba vybírat pouze solidní instituce, které se vám budou snažit pomoci, ne lichváře, kterým jde pouze o vlastní dobro.

Přečtěte si také:  Půjčky bez registru a bez poplatku ihned

Co když vám v bance nepůjčí?

Ani to nemusí znamenat konec vašich nadějí na získání půjčky. Pokud máte záznam v registru dlužníků, nebo jste měli v minulosti se splácením úvěru problémy, banka vám již pravděpodobně nepůjčí. A zde se dostávají ke slovu právě nebankovní instituce, pro které nejsou záznamy v registrech ani neochota prokazovat výši příjmů překážkou. Existují navíc specifické produkty – půjčka 20000 Kč nebo 50000 Kč, expres půjčka nebo SMS půjčka, díky kterým je samotné zprostředkování mnohonásobně snazší.