Půjčky bez ověřování v registru


Půjčky bez ověřování v registru
Půjčky bez ověřování v registru

Půjčka bez registru
vám v bance určitě nabídnuta nebude. Pokud potřebujete sehnat rychle peníze a máte záznam v bankovním nebo nebankovním registru, tak do banky ani nemá cenu chodit. V bance při posuzování žadatele automaticky odesílají dotaz do registru, a pokud se jim zpět vrátí nějaký negativní záznam, tak vám peníze neschválí. Jedinou možností pak jsou půjčky bez ověřování v registru od některé nebankovní společnosti.
Mnohem složitější to ale mají ti, kdo nutně potřebují sehnat peníze a kromě registru nemohou ani doložit svoje příjmy. Může se jednat o ty, kdo ztratili svoje zaměstnání a jsou nyní odkázání jen na podporu v nezaměstnanosti. Nebo to je i případ všech kdo nemají pravidelné příjmy z nějaké výdělečné činnosti, jako jsou třeba studenti, matky na mateřské dovolení. A platí to třeba i pro důchodce.
Šanci na peníze ale nabízí půjčky bez doložení příjmu. Bez příjmu a bez registru vám sice nikdo nepůjčí vysokou částku. To je možné jen v případě že dáte do zástavy třeba svoje auto, dům nebo byt. Ale i 10 000 korun bez potvrzení o příjmu nebo bez ověřování v registru dokáže spolehlivě vyřešit leckterou finanční patálii.
U půjček bez potvrzení o příjmu je výhodou rychlé schválení. O tento typ půjčky je možné požádat prostřednictvím online žádosti na internetu nebo i pomocí SMS zprávy či zavoláním na bezplatnou telefonní linku. K nevýhodám půjček bez potvrzení o příjmu musíme vyjmenovat hlavně vyšší úrok. RPSN (roční procentní sazba nákladů) se u těchto půjček může pohybovat i v řádu několik stovek procent. To sice nutně neznamená, že zaplatíte několikanásobek toho, co jste si půjčili. Ale musíte se připravit, že vás půjčky bez ověření v registru budou tát podstatně víc, než peníze od banky.
Zaujala Vás naše nabídka? Máte zájem o poskytnutí finančních prostředků bez potvrzení a bez ověřování v registrech? Neváhejte a zjistěte více informací o našich půjčkách bez potvrzení příjmu.