Seriál Tisíc a jedna noc – o čem to je?

Turecká telenovela Tisíc a jedna noc je nový seriál, který v nedávné době začala vysílat TV Nova. Seriál Tisíc a jedna noc už slavil svoje úspěchy například na Slovensku, v Řecku, Bulharsku nebo domácím Turecku, kde se Tisíc a jedna noc setkala s bouřlivým ohlasem u diváků. O čem je seriál Tisíc a jedna noc.

Seriál Tisíc a jedna noc – úvod do děje

Osudy postav v seriálu Tisíc a jedna noc začínáme sledovat ve chvíli kdy mladá a krásná architektka Šeherezáda zoufale shání peníze na operaci svého syna. Její pětiletý syn Kaan trpí leukemii a potřebuje operaci na transplantaci kostní dřeně. Protože je Šeherezádaseriálu Tisíc a jedna noc vdova, veškerá zodpovědnost je jen na ní. Ve snaze o záchranu svého syna se dokonce poníží a prosí o peníze i u rodičů svého mrtvého manžela. Ti ji a jejího muže kdysi zavrhli.

Seriál Tisíc a jedna noc - o čem to je?
Seriál Tisíc a jedna noc - o čem to je?

Seriál tisíc a jedna noc –noc za 150 000 dolarů

V práci se o Šeherezádu zajímá její šéf – Onur Aksal. V jednom okamžiku jí dá návrh, aby s ním strávila jednu noc jako jeho milenka a on jí za to dá 150 000 dolarů v hotovosti. To by rázem vyřešilo problém s operací syna, který má Šeherezádaseriálu Tisíc a jedna noc. Dokáže ale Šeherezáda prodat svoje tělo, i když to je pro záchranu syna?

Přečtěte si také:  Existenční a nezabavitelné minimum 2012

Seriál tisíc a jedna noc – pokračování

Šeherezáda nakonec s Onurem přece jen stráví společnou noc a získá peníze, které potřebuje na operaci svého syna. Ale to je jen začátek toho co ji s Onurem teprve čeká. Již za nedlouho totiž Onur zorganizuje pracovní cestu do Dubaje, kam s ním má jet pouze Šeherezáda. A tam jí nabídne další peníze, pokud se s ním Šeherezáda zase vyspí.