Poradna dluhy: Jak se zbavit dluhů

Trápí vás dluhy? Poradna dluhy: Jak se zbavit dluhů
Trápí vás dluhy? Poradna dluhy: Jak se zbavit dluhů

Hledáte-li nějakou dobrou radu jak se zbavit dluhů, pak jste určitě zavítali na to správné místo. Mít dluhy již dnes není nic neobvyklého a tak čím dál tím více lidí vyhledává pomoc poradny pro dluhy a dlužníky. Věděli jste třeba, že dluhy domácností v ČR již dělají neuvěřitelně vysokou částku, konkrétně se na začátku roku 2011 jednal o 1,138 bilión korun (to je skoro stejně jako celý státní rozpočet české republiky na celý rok).
Dluhy domácností jsou v největší míře různé hypotéky a úvěry na bydlení. Ty přestavují téměř 75% všech dluhů. Další část jsou pak nejrůznější půjčky nebo nákupy na splátky. I když se jedná jen o menší část ze všech dluhů, tak právě tyto pohledávky bývají nejproblematičtější. Když už se někdo dostane do finančních problémů, tak splátky na bydlení se většina z nás snaží platit až do poslední chvíli. Kdo by také chtěl přijít o střechu nad hlavou.
Kde ale hledat pomoc nebo radu, pokud se dostanete do problémů při splácení svých závazků? Pokud máte nějakou otázku, nebo pokud potřebujte poradit, co dělat, pak se můžete obrátit a naši poradna dluhy. Zde se můžete ptát a určitě se vám dostane odpovědi. Sice vám tam nikdo nepůjčí peníze, ale pokud potřebujte především dobrou radu jak se zbavit dluhů. Tak tu tam najdete.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *