Honza Zlatohlávek – foto, kniha, články

Honza Zlatohlávek - foto, kniha, články
Honza Zlatohlávek - foto, kniha, články

Jan Zlatohlávek, autor článků a knih pro ženy a o ženách. Pokud jste na toto jméno již někde narazili, určitě vám není potřeba Honzu Zlatohlávka více představovat. Jeho postava a styl je nezaměnitelný a určitě i nezapomenutelný. Pro ty ostatní máme krátké představení a seznámení. (např. zde: Jan Zlatohlávek foto)

Kdo je Honza Zlatohlávek?

Je to především autor, spisovatel, novinář, nebo také muž, zajímavý objekt pro ženy a muž. Honza Zlatohlávek napsal značné množství článků. Ty vycházely nejprve na webovém magazínu ProŽeny.cz. Po úspěšném působení v tomto internetovém médiu, se Jan Zlatohlávek přesunul na další web. Tentokrát zakotvil na webu Žena.cz, který vychází pod křídly skupiny Centrum Holdings.
Mezi další úspěchy tohoto autora bezesporu patří nedávno vydaná kniha. Vhodně a vtipně zvolený název „Hledám štíhlou ženu“ láká ke čtení. Pokud tak uděláte, určitě neprohloupíte. Kniha je vtipná a nebojí se mluvit ani o věcech jako sex a postelové vztahy. Pokud máte sami nějakou zkušenost s hledáním „toho pravého“ nebo „té pravé“ s pomocí internetových seznamek, určitě oceníte postřehy autora. Kniha vyšla v roce 2011 a je stále k dostání.

Přečtěte si také:  Nebankovní půjčky, kdy se vyplatí?

Jan Zlatohlávek: autor a spisovatel

Kromě toho, že Honza Zlatohlávek píše články pro ženy, a vydal úspěšnou knihu, se o něm toho až tak moc neví. Jeho životopis je jedna velká neznámá. Jeho fotky také nejsou příliš k dispozici. Je sice možné najít několik fotek na webech jako žena.cz, ale ty vypadají spíše jako ilustrační fotografie z fotobanky než jako reálné fotografie.
Je pravda, že Jan Zlatohlávek je poměrně tajemná osoba. Podle všech dostupných informací to spíše než reálný člověk bude jen virtuální identita a pseudonym. To ale nemusí výt nutně na škodu. Není důležité kdo je Jan Zlatohlávek, důležitější je spíše to co a jak píše. Stačí si přečíst některý z jeho článků nebo i jeho kniha Hledám štíhlou ženu určitě stojí za přečtení. Pokud máte smysl pro humor, určitě se při čtení jím napsaných řádků pobavíte a dost možná vás i přinutí k zamyšlení.